«Ақтөбе қаласы М.Құрманғалиева атындағы №32 ЖББО мектеп-гимназиясы» ММ
0
2017 жылғы 11 сәуірде өткізілген республикалық М.Жұмабаев оқуларының облыстық кезеңінің қорытындысы

2017 жылғы 11 сәуірде өткізілген республикалық М.Жұмабаев оқуларының облыстық кезеңінің қорытындысы

«Ақтөбе-Дарын» өңірлік ғылыми-тәжірибелік қосымша білім беру орталығының ұйымдастыруымен 2017 жылғы 11 сәуірде жалпы білім беретін мектептердің 5-11 класс оқушылары арасында республикалық М.Жұмабаев оқуларының облыстық кезеңі С.Жиенбаев атындағы Ақтөбе облыстық жасөспірімдер кітапханасында өткізілді.
Аудан, қала мектептерінен және облыстық білім беру ұйымдарынан қатысқан 38 ( облыстық білім беру ұйымдарынан -3, қала мектептерінен- 4 және аудандық білім бөлімдерінен 31) оқушы қатысты.
Қатысушылар 3 бағыт «Өлең – менің Шолпаным, Айым, Күнім» (Мағжан шығармаларын жатқа оқу), «Толқынмен толқын сырласып...» (М.Жұмабаевтың шығармаларын зерттеу), «Ақын да бір бала ғой айға ұмтылған» (өз шығармаларын оқу) бойынша білімдері мен шығармашылықтарын көрсете білді.
 
«Өлең – менің Шолпаным, Айым, Күнім»бағыты бойынша
жеңімпаздар тізімі:
         
Қатысушының аты-жөні
Ауданы (қала) білім беру ұйымы
класы
Жүлделі орны
1
Сақып Жәмила
Ырғыз ауданы
Ы.Алтынсарин атындағы ОМ
9
І орын
2
Қашқынбай Айдана
Қобда ауданы
Жарық ОМ
6
ІІ орын
3
Сүйіншқали Жұлдыз
Ақтөбе қаласы
№18 ОМ
6
ІІ орын
4
Сағынаев Сапар Қапарұлы
Шалқар ауданы
І.Үргенішбаев атындағы ОМ
9
ІІІ орын
5
Сарбалина Гауһар
Ойыл ауданы
Саралжын ОМ
11
ІІІ орын
6
Саттарбергенова Аружан
Әйтеке би ауданы
С.Оразалин ОМ
7
ІІІ орын
7
Сермағамбетова Сая
Мұғалжар ауданы
Ембі №4 ОМ
6
ІІІ орын
8
Ғаббас Әділет
Ақтөбе қаласы,
АОДБАММИ
7
Мақтау қағазы
9
Байбосынова Айдана
Мәртөк ауданы,
№4 Мәртөк ОМ
6
Мақтау қағазы
10
Разақбергенова Арайлым
Хромтау ауданы
Бөгетсай МГ
7
Мақтау қағазы
 
«Толқынмен толқын сырласып...» бағыты бойынша жеңімпаздар тізімі:
         
Қатысушының аты-жөні
Ауданы (қала) білім беру ұйымы
класы
Жүлделі орны
1
Сармантай Аружан Умирбай Данажан
Қобда ауданы
Қобда гимназиясы
8
І орын
2
Меңдібаева
Гүлжанар
Ақтөбе қаласы
АОДБАММИ
10
ІІ орын
3
Әлуова Гүланар
Ойыл ауданы
Қарасу НМ
9
ІІ орын
4
Тахаева Айсана Бисенғалиқызы
Шалқар ауданы, І.Үргенішбаев атындағы ОМ
9
ІІІ орын
5
Смағұлова Бақытгүл
Әйтеке би ауданы
М.Жұмабаев ОМ
8
ІІІ орын
6
Русланқызы Айшолпан
Ақтөбе қаласы
№55 ОМ
10
ІІІ орын
7
Утепбергенова Анжелика
Мәртөк ауданы,
Хлебодар ОМ
8
Мақтау қағазы
8
Алмасқызы Арай
Ырғыз ауданы
Б.Алманов атындағы ОМ
9
Мақтау қағазы
9
Санатбаева Айсұлу
Алға ауданы
№ 3 қазақ ОМ
7
Мақтау қағазы
 
«Ақын да бір бала ғой айға ұмтылған» бағыты бойынша
жеңімпаздар тізімі:
         
Қатысушының аты-жөні
Ауданы (қала) білім беру ұйымы
класы
Жүлделі орны
1
Рысқалиева
Айтолқын
Ақтөбе қаласы
№47 ОМ
10
І орын
2
Мұқаш Нұрай
Ақтөбе қаласы
АОДБАММИ
8
ІІ орын
3
Төлеген Томирис
Ырғыз ауданы
Ы.Алтынсарин ат.ОМ
9
ІІ орын
4
Мұқанов Жаңажол
Мәртөк ауданы,
№4 Мәртөк ОМ
8
ІІІ орын
5
Төлегенова Гүлім
Ойыл ауданы,
Теректі НМ
9
ІІІ орын
6
Жаңабай Лаура
Байғанин ауданы
Қаражар ОМ
11
Мақтау қағазы
7
Кенжебаев Мирас
Қобда ауданы
И.Құрманов ат. ОМ
10
Мақтау қағазы
8
Тұңғышбай Аяжан
Әйтеке би ауданы
Қарашатау ОМ
11
Мақтау қағазы
9
Изтлеуова Аружан
Алға ауданы
Қарақобда НМ
9
Мақтау қағазы
10
Хабидуллаева Гүлжаухар
Мұғалжар ауданы
Сағашилі ОМ
11
Мақтау қағазы